+48 513 713 176

Pożyczka start - up

Wiele osób niejednokrotnie zadaje lub zadawało sobie pytanie czy zaryzykować i zdecydować się na własną firmę. Budowanie własnego biznesu, to często proces długi i bardzo pracochłonny, a już na samym starcie trzeba się zmierzyć z niemałymi kosztami składek ZUS, opłaty księgowej, czy podatkami. Obecnie bardzo często możemy natrafić na pojęcia startup. Bardzo często słowo startup jest używane niewłaściwie. Według Steve Blank’a, lektora przedsiębiorczości na renomowanych uczelniach słowo „startup” to organizacja stworzona w celu poszukiwania powtarzalnego i skalowalnego modelu biznesowego. Natomiast według Erica Ries’a startup to przedsięwzięcie, które stworzono w celu wykreowania nowego produktu bądź usługi w warunkach ryzykownych. Startup to zatem nic innego jak firma stworzona z konkretnym celem modelu biznesowego. Banki wyznaczają zazwyczaj czas istnienia firmy, który musi minąć, aby w ogóle firma mogła wziąć pożyczkę. Przeważnie ten czas nie jest krótszy niż 12 miesięcy w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej.

Po co właściwie pożyczka start up'owi?

Założyciele start up’ów rzadko posiadają znaczący kapitał własny na rozwój firmy, ale także inwestycji bez których biznes nie ma szans przynosić pożądanych zysków. Banki niezbyt przychylnie patrzą na tego typu przedsiębiorstwa, gdyż nie ma żadnej gwarancji, że wspomniany start up zacznie przynosić konkretne dochody i będzie w stanie spłacić kredyt. Czas działania w przypadku start up’ów jest często bardzo istotny. Żeby przejść żmudny proces otrzymania finansowania zewnętrznego jak np. dotacje z Unii Europejskiej trzeba czekać bardzo dużo czasu, którego przedsiębiorstwo przeważnie nie ma. Jeśli nie sfinansuje swojej inwestycji szybko prawdziwa okazja może przejść „koło nosa”. 

Pożyczka Start Up w Active Finance

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że start up potrzebuje szybko otrzymać środki finansowe, aby móc je zainwestować i zacząć przynosić pożądane zyski, dlatego też oferujemy szybkie pożyczki start up pod zastaw nieruchomości. Jesteśmy zdania, że każdy biznesplan zasługuje na szanse zaistnienia na rynku. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów przygotowaliśmy ofertę na start pod zastaw nieruchomości o najlepszych parametrach:

– Finansowanie już od 1 dnia działalności,

– Możliwość ustanowienia zastawu na majątku własnym firmy,

– pożyczki od 30 tysięcy zł do nawet 2,5 mln zł,

– Brak weryfikacji w BIK, BIG oraz KRD,

– Brak zbędnych formalności,

– Oprocentowanie w skali roku 7,2%

– prowizja w przedziale 16-23%

– wpis w dziale IV Księgi Wieczystej

Żeby rozpocząć starania o pożyczkę start up wystarczy wypełnić nasz formularz kontaktowy, bądź zadzwonić do nas, a my pokierujemy Cię dalej krok po kroku poprzez niezbyt skomplikowany proces pożyczki.

Oferta Pożyczek

Wypełnij wniosek kredytowy i poznaj ofertę