+48 513 713 176

Pożyczka inwestycyjna

W dobie rosnącej konkurencji i rozwoju technologicznego dostęp do finansowania zewnętrznego dla firm jest niezbędny. Utrzymanie się na rynku, bądź rozwój dla nowo powstałych firm często wymaga sporych inwestycji. Szczególnie przedsiębiorcy rozpoczynający swoją działalność narażeni są na brak środków inwestycyjnych. Banki często odmawiają wsparcia dla przedsiębiorców, weryfikując ich historię kredytową w BIK, BIG, KRD lub tłumacząc, że firmą za krótko istnieje na rynku. 

Jak sfinansować wdrażanie innowacyjnych rozwiązań?

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie skorzystanie z pożyczki Active Finance. Nasza firma wspiera przedsiębiorców, którzy są w trudnej sytuacji finansowej, bądź dopiero rozpoczęli swoją działalność gospodarczą. Najprościej byłoby zainwestować swoje pieniądze, jednak często firmy, szczególnie świeżo założone nie posiadają takich środków, wtedy jedynym rozwiązaniem pozostaje zaciągnięcie kredytu lub pożyczki. W wielu przypadkach pożyczka to jedyne rozwiązanie aby sfinansować pilny zakup, który może przynieść rozwój firmy, a w konsekwencji większe zyski.

W bardzo wielu przypadkach pożyczka inwestycyjna jest jedyną szansą na sfinansowanie projektu. Wsparcie inwestycyjne jest wykorzystywane na przykład na:

– rozbudowe zakładów produkcyjnych oraz hal przemysłowych,

– niezbędne szkolenia pracowników oraz zakup wyposażenia,

– zakup lub remont maszyn,

– zakup nieruchomości,

– prac badawczo – rozwojowych

Czym się różni zatem kredyt od pożyczki?

Umowę kredytu regulują przepisy bankowe. Kredytu mogą udzielić jedynie banki. Przedmiotem umowy kredytu mogą być jedynie środki finansowe, natomiast przedmiotem pożyczki mogą być nie tylko pieniądzę, ale także rzeczy, jak na przykład wyposażenie zakładu. Tania pożyczka inwestycyjna to świetny sposób na zdobycie niezbędnego finanoswania, którego celem jest rozwój firmy. Uzyskanie pożyczkijest znacznie szybsze niż w przypadku kredytu, ponieważ nie trzeba przechodzić przez wszystkie żmudne formalności związane z kredytem bankowym. Pożyczkę można uzyskać szybko i prosto, a przy tym nie trzeba posiadać dobrej historii kredytowe w BIK, BIG, czy KRD.

Pożyczka inwestycyja - tylko z Active Finance

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy potrzebują pilnie sfinansować jakąś inwestycyjne i nie boją się ryzyka! Pożyczka inwestycyjna w Active Finance może zostać przeznaczona na dowolny cel. Nie weryfikujemy pożyczkobiorców w BIK, BIG i KRD. Istnieje także możliwość przeznaczenie pożyczki na zakup nieruchomości, która automatycznie stanie się zabezpieczeniem pożyczki. W takim przypadku pożyczka może stanowić nawet 65% bieżącej wartości lokalu.

Jak otrzymać pożyczkę inwestycyjną w Active Finance?

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę inwestycyjną w Active Finance wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. W następnym kroku skontaktujemy się z Tobą i poprowadzimy Cię krok po kroku przechodząc wspólnie przez proces udzielenia pożyczki. W porównaniu z tradycyjnym kredytem inwestycyjnym mamy do czynienia z bardzo uproszczoną formą udzielenia wsparcia finansowego. Najważniejsze warunki pozyskania pożyczki:

– LTV od 40-65% w zależności od miejscowości,

– Prowizja w przedziale 16-23 % i oprocentowanie roczne 7,2%,

– Wysokości pożyczki od 30 000 zł do nawet 2 500 000 zł,

– Czas podjęcia decyzji od 3 do maksymalnie 7 dni roboczych,

– Okres od pozytywnej decyzji do wypłaty środków to zaledwie 2-3 dni robocze,

– Nie wymagamy żadnych zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego,

– Brak weryfikacji Klientów w BIK, BIG czy KRD.


Oferta Pożyczek

Wypełnij wniosek kredytowy i poznaj ofertę