+48 513 713 176

Pożyczka na ZUS

Koszty składek ZUS dla przedsiębiorców stale rosną. Dodatkowo od 2022 roku składka ZUS została obarczona dodatkowym 9 procentowym podatkiem od dochodu. W dobie pandemii oraz wojny co raz więcej firm ma problem ze spłatą należności do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W przypadku braku dobrej historii kredytowej w Banku Informacji Kredytowej, czy Krajowym Rejestrze Długów. Kredyty tak zwane „chwiłowki” mają oprocentowanie tak wysokie, że firma może tylko popaść w większe tarapaty finansowe. Jeśli szukasz firmy, która udzieli Ci wsparcia finansowego, a przy tym koszty kredytu nie pogrążą Cię do reszty, to świetnie trafiłeś/aś! Niewielkim kosztem pomożemy Ci spłacić wszystkie zaległości finansowe. Wystarczy, że posiadasz nieruchomość, której hipotekę możesz zastawić. Pozwoli Ci to na spłatę zaległości w ZUS oraz na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę właśnie w Active Finance?

– niskie koszty pożyczki,

– brak weryfikacji w BIK,

– minimum formalności,

– oferta finansowania dostosowana indywidualnie do Twoich potrzeb,

Zaległości ZUS skutkują wpisami do BIK, BIG oraz KRD, co sprawia, że nawet wzięcie czegoś na raty w sklepie nie jest możliwe, nie mówiąc o zaciągnięciu kredytu na rozwój działalności. Za sprawą oferowanych przez nas szybkich pożyczek pod zastaw nieruchomości będziesz w stanie spłacić swoje zobowiązania, a także masz szansę uzyskać środki na niezbędne wydatki w Twojej firmie, co może przełożyć się na rozwój Twojej firmy. Umożliwiamy osobom, które wpadły w tarapaty finansowe wzięcie pożyczki z indywidulną wyceną w zależności od Twoich możliwości finansowych. Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki na dowolny cel, przygotujemy dla Ciebie indywidualną, jak najbardziej korzystną wycenę. Posiadamy ogromne, wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy firmom, co sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie najlepszą ofertę.

Spłać zobowiązania ZUS i wyjdź na prostą

Dzięki pożyczce wziętej z Active Finance możesz powrócić do równowagi finansowej. Nasze pożyczki są nawet 6 razy tańsze, niż tak zwane „chwilówki”. Jeden z naszych wyspecjalizowanych doradców dobierze dla Ciebie indywidualną ofertę finansowania z dogodną ratą. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta Pożyczek

Wypełnij wniosek kredytowy i poznaj ofertę