+48 513 713 176

Pożyczka konsolidacyjna

Pożyczka konsolidacyjna polega na połączeniu wszystkich naszych zobowiązań w jedną całość. Oprócz wygody (nie trzeba co miesiąc myśleć o kilku przelewach) pozwala to przede wszystkim na odciążenie naszego budżetu. Skonsolidowane mogą zostać niemal wszystkie rodzaje pożyczek i kredytów, w tym kredyty hipoteczne. Ogromną zaletą kredytu konsolidacyjnego jest niższa rata kredytu. Należy jednak pamiętać, że sumaryczny koszt kredyty okaże się wyższy, ponieważ jego raty zostaną rozłożone na większa liczbę rat. Kredyt hipoteczny zabezpieczony hipoteką to jednak bardziej korzystna opcja, niż kredyty oddłużeniowe, ponieważ wierzyciel nie dysponuje nieruchomością.

Dlaczego pożyczka z Active Finance?

Niestety banki bardzo często odmawiają kredyty zadłużonym osobom, mimo, że to do nich skierowane są „pożyczki dla zadłużonych”. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty Active Finance, omijając uciążliwe formalności bankowe, po których często na końcu decyzja i tak będzie odmowna. Udzielamy prywatnych pożyczek hipotecznych konsolidacyjnych. Pomagamy wszystkim przedsiębiorcom nieposiadającym zdolności kredytowej, potrzebującym gotówki na dowolny cel. W przeciwieństwie do banków nie weryfikujemy źródeł dochodów firm, a także nie weryfikujemy ich długów w BIG, BIK, czy KRD. 

Kredyt pod zastaw nieruchomości – domu, mieszkanie, działki to o wiele bardziej przystępna opcja. Posiadając nieruchomość nie musisz posiadać „dobrej” historii kredytowej w Banku Informacji Kredytowej, a także nie musisz wykazywać dużych dochodów, aby uzyskać finansowanie. Główną misją Active Finance jest pomoc przedsiębiorcom. Aby temu sprostać przygotowaliśmy ofertę komfortowej pożyczki konsolidacyjnej. Dzięki takiej formie pożyczki wszystkie Twoje zobowiązania przejdą w jedno, które będzie pozwalało na dużo niższą ratę miesięczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja rata kredytu będzie znacznie łatwiejsza do spłacenia. Nie jest dla nas ważne jakie obecnie pożyczki posiadasz. Nasza oferta pozwala na konsolidacje nawet kilku kredytów. Nie ważne czy to jest kredyt z przeznaczeniem na konkretny, czy dowolny cel. Pomożemy Ci odzyskać płynność finansową Twojej firmy!

Czy mogę skonsolidować pożyczkę pod zastaw domu lub innej nieruchomości?

Oczywiście, że tak! Jeśli tylko posiadasz firmę, która posiada zobowiązania kredytowe możesz je połączyć w jedną, dogodną do spłaty ratę. Dzięki takiej formie pożyczki zyskasz atrakcyjne oprocentowanie, oraz niższą ratę miesięczną do spłaty. Co najważniejsze nie wymagamy od Ciebie nieskazitelnej historii kredytowej, ponieważ wiemy, że każde przedsiębiorstwo może wpaść w kryzys finansowy z którego ciężko wyjść. 

Jedyne czego od Ciebie wymagamy, aby opracować dla Ciebie plan, który skutecznie pomoże Ci wyjść z długów, to:

– Dane kontaktowe pożyczkobiorcy,

– Kwoty, lub kwot oraz rodzajów kredytów, zadłużonych kart kredytowych lub innych zobowiązań, które chcesz skonsolidować,

– Informacje o zajęciu przez komornika, wyrokach sądowych oraz nakazach zapłaty,

– Dokumenty potwierdzające własność nieruchomości, która ma służyć za poświadczenie Twojego kredytu.

Jakie korzyści daje konsolidacja zobowiązań?

Dzięki skonsolidowanej, możesz spłacać jedną, niższą ratę przez okres od 3 miesięcy do 1 roku. Pozwala na to dłuższy okres kredytowania, dzięki któremu łatwiej jest regulować należności bez przeciążania comiesięcznego budżetu firmy, a co za tym idzie bez popadania w kolejne długi. Oprócz tego firma ma szansę pozyskać dodatkowe środków na przykład na spłatę tak zwanych „chwilówek”, których RRSO może zniszczyć nawet duże przedsiębiorstwa. Dzięki konsolidacji zadłużenia w Active Finance masz szansę na wyjście z kryzysu finansowego. Poniżej kilka powodów dla których warto skonsolidować swoją pożyczkę w jedną niższą ratę z Active Finance:

– Znacznie obniżenie kosztu kredytu poprzez spłatę odsetek z niewielką ratą kapitałowa, oraz wydłużenie okresu kredytowania nawet do kilkunastu miesięcy,

– Indywidualnie negocjonowane RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania),

– Nie wymagamy poręczycieli,

– Szybka decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego,

– Możliwość spłaty wszelkich zobowiązań bankowych oraz pozabankowych,

– Akceptujemy dowolny rodzaj źródła dochodu, nie ma znaczenia dla nas czy posiadasz umowę o pracę, własną działalność, czy tylko umowę o dzieło, czy zlecenie,

– Zamiana kilku kredytów w jedną niższą ratę, którą będziesz w stanie kontrolować..

Jakie korzyści daje konsolidacja zobowiązań?

Jeśli zdecydujesz się na konsolidacje swojego zadłużenia finansowego, znacznie łatwiej będzie Ci spłacić długi. Wszystkie Twoje zobowiązania przejdą w jedną, korzystną ratę. W zależności od Twoich możliwości finansowych pomoże Ci znaleźć optymalne rozwiązanie tak abyś był w stanie spłacić swoje wszystkie zobowiązania.

Pożyczka pod zastaw hipoteczny, to doskonała alternatywa, ponieważ działa tak samo jak kredyt bankowy. Każda transakcja jest potwierdzona stosownym wpisem w IV dziale Księgi Wieczystej.

Oferta Pożyczek

Wypełnij wniosek kredytowy i poznaj ofertę