+48 513 713 176

Pożyczka dla firm bez weryfikacji

Pożyczka dla firm. Zakładając firmę często zmagamy się z kwestią braku finansów na zakup odpowiednich sprzętów, maszyn, czy wynajęcie powierzchni. Świeżo założone firmy nie mają szans na kredyt bankowy, ponieważ nie posiadają udokumentowanych dochodów oraz historii w BIK, BIG, czy KRD. Pożyczki tak zwane „chwilówki” nie rozwiązują tego problemu, ponieważ ich koszty są zupełnie nieadekwatne do zaciągniętych zobowiązań. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom młodym firmom przygotowaliśmy ofertę kredytu dla firm już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.

Pożyczka bez weryfikacji

Nie weryfikujemy swoich klientów w bazach KRD, czy BIG lub BIK. Już od pierwszego dnia prowadzenia działalności możesz liczyć na korzystną pożyczkę na rozwój swojej firmy, czy też spłatę zobowiązań bez zbędnych formalności. Kwoty od 30 tysięcy złotych, do nawet 2,5 miliona bardzo pomagają w rozwoju firmom, które potrzebują natychmiastowego finansowania. Wystarczy, że przedsiębiorca posiada prawa do domu, mieszkania, czy też działki, a zastawiając ich hipotekę może uzyskać finansowania nawet w ciągu kilku godzin. Dzięki takiej formie zabezpieczenia kredytu wszystkie procedury związane z jego zaciągnięciem są bardzo uproszczone. Całkowity koszt kredytu może zostać wciągnięty jako koszt uzyskania przychodu, co sprawia że może zostać odliczony od zysku i podatku PIT. Pamiętać trzeba  tym, że aby móc odliczyć podatek dochodowy, pożyczka musi zostać zaciągnięta na konkretny cel związany z prowadzeniem działalności jak np.

  • maszyny,
  • narzędzia,
  • ubiór pracowników,
  • meble,
  • wyposażenie 

Istnieje także możliwość zakupu domu lub mieszkania. W takim wypadku wymagamy jednak wkładu finansowego na poziomie 40 do 50 %. 

Dlaczego firmy zaciągają pożyczki pozabankowe?

Z powodu różnych nieudanych inwestycji, pandemii, czy wojny sytuacje firm z bardzo dobrych lub dobrych mogą ulec szybkiemu pogorszeniu. Bywają sytuacje kiedy firma musi się ratować wzięciem pożyczki. W przypadku nie posiadania dobrej historii w BIK, BIG, czy KRD musimy liczyć się z odmową udzielenia kredytu przez bank. W takiej sytuacji najlepszą alternatywą pozostaje wzięcie pożyczki w Active Finance. Co sprawia, że pożyczka właśnie w Active Finance jest najlepszą alternatywą?

– Można ją otrzymać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności,

– Nie jest wymagana wysoka zdolność kredytowa,

– Nie wpływa na naszą pozycje w BIK, BIG, czy KRD,

– Jest to szybki sposób, bez zbędnych formalności na pozyskanie finansowania na dowolny cel,

– Brak wymagań jeśli chodzi o dokumentowaniu dochodu z ZUS czy US,

– Wystarczy podstawowa weryfikacja dokumentów finansowych

Oferta Pożyczek

Wypełnij wniosek kredytowy i poznaj ofertę