+48 513 713 176

Pożyczka pomostowa

Pożyczka pomostowa. Kredyty pomostowe, to specjalny rodzaj kredytów, które są udzielanie w sytuacji, której kredytobiorca potrzebuje pożyczki na konkretny cel. W Active Finance udzielamy pożyczek pomostowych na dowolny cel!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo może się znaleźć w ciężkiej sytuacji finansowej przez na przykład nietrafioną inwestycje, czy brak płatności od klientów. Aby uzyskać finansowanie z banku potrzeba bardzo dużo czasu, którego często firmy po prostu nie mają, posiadając swoje zobowiązania.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy pożyczkę pod zastaw nieruchomości dla firm. Pieniądze na koncie można uzyskać już w kilka dni, co sprawia, że niezbędne środki finansowe będzie można szybko zainwestować na dowolny cel.

Finansowanie pomostowe w Active Finance zazwyczaj udzielane jest bardzo szybko i na uproszczonych zasadach. Dzięki takiemu wsparciu firma utrzymuje ciągłość działania. 

Wsparcie pomostowe - dla kogo?

Pożyczka pomostowa pod zastaw nieruchomości to kapitalne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które są w posiadaniu nieruchomości (komercyjnej lub mieszkalnej), którą można objąć hipoteką. Jest to jedyna forma zabezpieczenia dla kredytu w Active Finance, która zwalnia firmę z jakiejkolwiek innej weryfikacji w BIK, BIG, czy KRD.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oczekiwanie na pozyskanie środków z dofinansowania bywa długotrwałe, a niektóre zakupu wymagają posiadania gotówki w danej chwili. Nie stawiamy firmom wymogu posiadania działalności od dłuższego czasu. Wystarczy, że zarejestrujesz działalność i już możesz starać się o pożyczkę na dogodnych warunkach. W sytuacji nagłej potrzeby dofinansowania firmy lub nagłej konieczności spłat zalegających zobowiązań przed kontynuacją działań czas udzielenia pożyczki jest niezwykle istotny.

Pożyczka pomostowa pod zastaw nieruchomości jest atrakcyjnym produktem finansowym dla przedsiębiorstw, które posiadają nieruchomości.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości w Active Finance

Specjalnie z myślą o podmiotach, które potrzebują szybkiego wsparcia pomostowego na dowolny cel, przygotowaliśmy ofertę, która umożliwia zachowanie płynności finansowej podczas dokonywania inwestycji. Uważamy, że każdy dobry biznesplan zasługuje na szanse powodzenia, a formalności związane z kredytem bankowym często zabijają dobry biznesplan.

Jako jedni z nielicznych umożliwiamy firmom atrakcyjne pożyczki bez zaświadczeń z ZUS lub US, a także bez weryfikacji w BIK, BIG, czy KRD. Active Finance oferuje wsparcie finansowe, które w kryzysowej sytuacji może uratować nie jedno przedsiębiorstwo przed bankructwem, a jego podstawowe zalety to:

  • środki przyznawane już w pierwszy dzień prowadzenia działalności,
  • brak weryfikacji firmy w BIG, BIK, czy KRD,
  • pożyczka udzielana na hipotekę,
  • pożyczka od 20 tysięcy zł aż do 1 miliona PLN,
  • prowizja od 16 do 23%, oprocentowanie 7,2% w skali roku,
  • minimum formalności,
  • wstępna decyzja już tego samego dnia,
  • szybka wypłaty środków po podpisaniu umowy w obecności notariusza,
  • wpis w dziale IV Księgi Wieczystej.

Oferta Pożyczek

Wypełnij wniosek kredytowy i poznaj ofertę