+48 513 713 176

Pożyczka pod hipotekę

Gdy popadniemy w tarapaty finansowej często ratujemy się szybkimi kredytami, tak zwanymi „chwilówkami”. Jest to niestety krótka droga do tego, żeby popaść w naprawdę poważne problemy finansowe. Najlepszym rozwiązaniem w tego typu sytuacjach są oferowane przez nas, łatwe do uzyskania pożyczki pod hipotekę bez weryfikacji w BIK, BIG, oraz KRD. Takie pożyczki są udzielane nawet tym, którzy nie posiadają dobrej historii kredytowej, ponieważ ich zabezpieczeniem jest hipoteka nieruchomości. Pożyczki takie są w pełni bezpieczne, ponieważ są one poparte wpisem w IV dziale księgi wieczystej. Udzielamy ich zatem bez względu na dochody udzielane przez firmę, czy brak płynności finansowej przedsiębiorstwa.

Pozabankowe pożyczki pod hipotekę

Jeżeli zobowiązanie jest spłacane terminowo, nie ma zagrożenia zajęcia hipoteki. Umowa pożyczki jest podpisywana w obecności notariusza, zatem nie ma żadnych powodów do obaw. Jesteśmy w pełni legalnie działająca firmą i podlegamy Komisji Nadzoru Finansowego, oraz ustawę z marca 2017 roku. Po spłaceniu kredytu hipotecznego odpowiedni wpis w księdze wieczystej zostaje wykreślony, a po pożyczce nie ma nawet śladu. Jest to znacznie prostsza i krótsza droga niż kredyt w banku, ponieważ banki długo i żmudnie weryfikują swoich klientów, a na otrzymanie pieniędzy czeka się bardzo długo. Biorąc pożyczkę w Active Finance pomijamy szereg formalności, a pieniądze na nasze konto mogą trafić już w ciągu kilku dni.

Dlaczego pożyczka hipoteczna w Active Finance?

Osoby zadłużone często pozostają „na lodzie”, ponieważ banki odmawiają im pomocy z powodu braku zdolności finansowej. Jedynym ratunkiem w takiej sytuacji jest pożyczka hipoteczna. Dlaczego pożyczkę warto wziąć właśnie w Active Finance?

– Nie weryfikujemy Twojej historii w bazach BIK, BIK, KRD. 

– Nie pobieramy opłat ani prowizji za rozpatrzenie wniosku,

– Wysokość pożyczki uzależniamy od wartości nieruchomości i może ona wynieść nawet 1 mln zł.,

– Decyzja nawet tego samego dnia,

– Doskonała alternatywa dla kredytów bankowych

W takim razie jak otrzymać szybką pożyczkę hipoteczną?

Nie jest dla nas ważne na co przeznaczysz środki z pożyczki. Czy posiadasz zobowiązania wobec swoich kontrahentów, czy potrzebujesz pieniędzy na ZUS, lub dowolne inne cele otrzymasz je w Active Finance bez przygotowywania dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń. Tylko w szczególnych przypadkach możemy poprosić Cię o przedstawienie zaświadczenia o dochodach i rodzaju prowadzonej działalności. Każda udzielona przez nas pożyczka znajduje swój zapis w księdze wieczystej, a umowa podpisywana jest w obecności notariusza, co sprawia, że jest w pełni bezpieczna. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny.

Oferta Pożyczek

Wypełnij wniosek kredytowy i poznaj ofertę