+48 513 713 176

Pożyczka pod zastaw domu

Uwolnij się od długów i zaległości. Wybierz szybką pożyczkę pod zastaw domu.

Pożyczka gotówkowa pod zastaw domu

Dlaczego pożyczka z Active Finance?

Pożyczka pod zastaw domu

Niestety banki bardzo często odmawiają kredyty zadłużonym osobom, mimo, że to do nich skierowane są „pożyczki dla zadłużonych”. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty Active Finance, omijając uciążliwe formalności bankowe, po których często na końcu decyzja i tak będzie odmowna. Udzielamy prywatnych pożyczek hipotecznych konsolidacyjnych. Pomagamy wszystkim przedsiębiorcom nieposiadającym zdolności kredytowej, potrzebującym gotówki na dowolny cel. W przeciwieństwie do banków nie weryfikujemy źródeł dochodów firm, a także nie weryfikujemy ich długów w BIG, BIK, czy KRD. 

Kredyt pod zastaw nieruchomości – domu, mieszkanie, działki to o wiele bardziej przystępna opcja. Posiadając nieruchomość nie musisz posiadać „dobrej” historii kredytowej w Banku Informacji Kredytowej, a także nie musisz wykazywać dużych dochodów, aby uzyskać finansowanie.

Główną misją Active Finance jest pomoc przedsiębiorcom. Aby temu sprostać przygotowaliśmy ofertę komfortowej pożyczki konsolidacyjnej. Dzięki takiej formie pożyczki wszystkie Twoje zobowiązania przejdą w jedno, które będzie pozwalało na dużo niższą ratę miesięczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja rata kredytu będzie znacznie łatwiejsza do spłacenia. Nie jest dla nas ważne jakie obecnie pożyczki posiadasz. Nasza oferta pozwala na konsolidacje nawet kilku kredytów. Nie ważne czy to jest kredyt z przeznaczeniem na konkretny, czy dowolny cel. Pomożemy Ci odzyskać płynność finansową Twojej firmy!

Zobacz również:

Oferta Pożyczek

Wypełnij wniosek kredytowy i poznaj ofertę