+48 513 713 176

Pożyczki bez BIK w domu klienta dla zadłużonych

Pożyczki bez BIK. Pożyczki w domu klienta bez BIK dla zadłużonych. Potrzebujesz gotówki na pilne wydatki, a bank odmówił Ci finansowania ze względu na zadłużenie odnotowane w bazach dłużników? Masz możliwość skorzystania z pozabankowej oferty pożyczki, bez sprawdzania baz i weryfikacji Twojego długu. Co więcej – bez wychodzenia z domu. Jest to wygodna forma uzyskania potrzebnej gotówki przy formalnościach ograniczonych do minimum.

Pożyczki bez BIK

Pożyczki w domu klienta bez BIK

Ogłoszenia pożyczkodawców obecne są praktycznie wszędzie – na stronach internetowych, portalach społecznościowych, słupach ogłoszeniowych i w formie ulotek wrzucanych do naszych skrzynek. Nie jest problemem znaleźć firmę udzielającą  pożyczek, ważne jest, aby była to firma uczciwa, która dochody czerpie z jasno określonych prowizji, a nie oszukiwania klientów.

Jeśli cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa i chcesz uniknąć ewentualnych zagrożeń – po pożyczkę zgłoś się do firmy obecnej na rynku od lat i cieszącej się odpowiednią renomą wśród klientów.

Bezpieczna pożyczka pozabankowa bez weryfikacji w BIK / Active Finance 

W dalszej części artykułu dowiesz się na jakich zasadach udzielana jest pożyczka w domu klienta, poznasz jej  wady i zalety.

Szybka pożyczka gotówkowa
w domu klienta bez BIK, dla zadłużonych

Pożyczka w domu klienta kojarzy się głównie z usługą online, a co w przypadku osób
z ograniczonym dostępu do internetu lub jego brakiem? W takiej sytuacji  przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi potencjalnego klienta w domu, gdzie na spokojnie przedstawi  warunki umowy oraz udzieli wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania.

  Pożyczka tylko na dowód. Jak to działa?

Agent firmy udzielającej pożyczki na miejscu dopełnia wszelkich formalności, jest również możliwość, że od razu przekaże gotówkę.

Pożyczka w domu klienta bez BIK – kto może z niej skorzystać?

Z tej formy  korzystają głównie osoby zadłużone, którym inne instytucje finansowe odmawiają udzielenia pożyczki. Jest to również świetna alternatywa dla seniorów, z dwóch powodów – po pierwsze to grupa wiekowa, w której nie wszyscy potrafią korzystać z najnowszych technologii,
a po drugie – osoby starsze często preferują osobisty kontakt, ponieważ daje im poczucie komfortu  i bezpieczeństwa.

Pożyczki bez BIK

Największe zalety pożyczki w domu klienta

 • Dostępna dla zadłużonych – osoby o negatywnych wpisach w biurach informacji gospodarczej mogą liczyć na otrzymanie pożyczki.
 • Nie wymaga rejestracji online – wniosek można złożyć telefonicznie.
 • Nie wymaga posiadania konta bankowego – środki można przelać na konto klienta jeśli je posiada i wyrazi takie życzenie, jeśli nie – agent dostarczy gotówkę do domu lub w inne  umówione miejsce. Możliwość otrzymania gotówki do ręki ma ogromne znaczenie
  w przypadku zajęcia komorniczego – wpłata na konto spowodowałaby zajęcie środków przez komornika.
 • Niewielkie wymagania odnośnie zdolności kredytowej – głównym warunkiem otrzymania pożyczki jest stały dochód.
 • Krótki czas oczekiwania na gotówkę – dostarczana jest najczęściej przed upływem 24 godzin od złożenia wniosku.

Pożyczka bez BIK – ile i na jaki czas można pożyczyć mając długi?

Pożyczka w domu klienta skierowana jest do osób zadłużonych, a jest to grupa o dużym ryzyku braku spłaty. Ryzyko ma  więc wpływ na określenie wysokości rat i  harmonogramu spłaty pożyczki, które ustalane są indywidualnie.

Wybierając pożyczkodawcę szczególną uwagę warto zwrócić na oprocentowanie pożyczki i wybrać ofertę, która proponuje najniższe. Ważny jest również czas spłaty i wysokość rat oraz możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty.  Więc zanim podpiszesz umowę – sprawdź informacje kluczowe dla swoich finansów.

  Całkowity koszt pożyczki - ile naprawdę kosztuje pożyczka?

Pożyczka w domu klienta – jak to wygląda w praktyce?

Proces uzyskania pożyczki w domu klienta zadłużonego bez BIK jest prosty i nie wymaga skomplikowanych procedur:

 • Wniosek. Skontaktuj się z wybraną firmą pożyczkową i złóż wniosek – telefonicznie lub online poprzez formularz rejestracyjny.
 • Konsultacja. Rozmowa z przedstawicielem pożyczkodawcy ma na celu ustalenie Twojej sytuacji –  może pytać o to, gdzie i na ile jesteś zadłużony oraz o źródło i wysokość dochodu ewentualnie możliwość zastawienia ruchomości.
 • Umówienie terminu spotkania.  Jeśli pożyczka zostanie Ci przyznana – pracownik firmy udzielającej pożyczki zadzwoni w celu ustalenia terminu spotkania.
 • Wizyta agenta firmy. Do podpisania umowy niezbędny jest dowód osobisty i zaświadczenie
  o zarobkach.  Po podpisaniu umowy gotówkę otrzymasz do ręki lub przelewem na konto.

Na co uważać podpisując umowę pożyczki w domu klienta zadłużonego bez BIK?

Osoba z kłopotami finansowymi często jest zdesperowana i w dążeniu do  szybkiego zdobycia gotówki może stać się łatwym łupem różnego rodzaju oszustów. Na co zwrócić uwagę wybierając pożyczkodawcę,  w jakich sytuacjach powinna zapalić się czerwona lampka?

 • Mało znana firma ogłasza się np. na słupach, ulotkach czy w lokalnej prasie, a po podaniu swoich danych osobowych od razu tracisz z nią kontakt. Prawdopodobnie ich  jedyny cel to wyłudzenie danych osobowych.
 • Wymagana opłata przedwstępna np. na koszty dojazdu sugeruje, że masz do czynienia
  z nieuczciwą firmą.
 • Zbyt skomplikowana, niezrozumiała umowa może świadczyć o tym, że znajdują się w niej niekorzystne dla Ciebie zapisy.  Np. limity kosztów pożyczki określane są ustawowo i nie  powinny być przekraczane.
 • Sprawdź, czy firma od której pożyczasz podlega kontroli KNF.

Przy korzystaniu z usług pozabankowych należy liczyć się z wyższymi kosztami, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę ryzyko, jakie ponosi pożyczkodawca  udzielając wsparcia finansowego osobie zadłużonej oraz konieczność wynagrodzenia agenta i jego pracy w terenie – dojazd na podpisanie umowy oraz cotygodniowe wizyty po odbiór  ustalonych rat.

  Pożyczka pozabankowa – czy dostanie ją każdy?

Chcesz mieć gwarancję, że pożyczasz pieniądze na uczciwych warunkach? Skorzystaj z usług sprawdzonej firmy, o wiarygodności potwierdzonej przez zadowolonych klientów.

Taką firmą jest ACTIVE FINANCE – działamy zgodnie z przepisami prawa, decyzje podejmujemy szybko, a formalności ograniczamy do niezbędnego minimum. Podlegamy Komisji Nadzoru Finansowego, nasza działalność jest całkowicie legalna, oparta na jasnych i zrozumiałych zasadach.

Pożyczki dla zadłużonych bez BIK 

Potrzebujesz innej pożyczki? Zobacz naszą ofertę i wybierz pożyczkę idealną pod swoje potrzeby. Masz pytania? Zadzwoń +48 728 054 783

Zobacz również:

Oferta Pożyczek