+48 513 713 176

Pożyczka pozabankowa – czy dostanie ją każdy?

Pożyczka pozabankowa. Pożyczki pozabankowe są idealną alternatywą dla osób, które już posiadają zadłużenie. Jednakże nie tylko. Jeśli przerażają Cię formalności pożyczek bankowych, oferta skorzystania z zastrzyku gotówki pozabankowej może być korzystnym rozwiązaniem. Ogólne przekonanie, że pożyczki pozabankowe są dostępne absolutnie dla każdego dają możliwości osobom, które posiadają niekorzystne opinie w historii kredytowej.

Pożyczka pozabankowa
Pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa

Jakie wymagania należy spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę pozabankową?

Pożyczki pozabankowe udzielane są przez prywatne firmy, jednakże one także potrzebują swojego rodzaju zabezpieczenia w momencie udzielania pożyczki klientom. Pojawiają się także pewne wymagania jakie należy spełnić, aby otrzymać takową pożyczkę, są to między innymi:

  • ważny dokument osobisty, dowód osobisty, prawo jazdy bądź paszport. Co istotne dokumenty te muszą mieć wciąż aktualny okres ważności
  • ograniczenia wiekowe. Firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek wprowadzają pewne ograniczenia wiekowe, przeważnie są to widełki wiekowe 21-65 lat. Pożyczki nie może zaciągnąć zbyt młoda osoba, ale i również także w podeszłym wieku
  • adres zameldowania znajdujący się jedynie na terenie Polski. Jeśli jesteśmy zameldowani w innym kraju, nie będziemy mieli możliwości uzyskania pożyczki pozabankowej
  • pozytywna opinia w BIK będzie dodatkowym atutem, ale czy tylko? Otóż nie! Pożyczki pozabankowe udzielane są także dla osób z zadłużeniem oraz wpisem do BIK. To czy jest to kwestia priorytetowa czy nie zależy w dużej mierze od firmy, z której korzystamy. Nie każda sprawdza historię kredytową
  • konto bankowe. W większości przypadków pożyczka odbywa się on line, dlatego dobrze jest zaopatrzyć się w konto bankowe z dostępem internetowym.. Konto nie może należeć do osób trzecich
  • telefon komórkowy także często jest wymagany, dzięki niemu można dokonać szybkiej weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy.
  Pożyczki bez BIK w domu klienta dla zadłużonych

Pożyczki pozabankowe, jakie mają zabezpieczenie?

W sytuacji kiedy firma nie sprawdza historii kredytowej musi posiadać zabezpieczenie w momencie kiedy pożyczkobiorca nie spłaci pożyczki. W takich wypadkach kiedy nie możemy liczyć na pozytwną opinię kredytową z pomocą przychodza pożyczki pozabankowe pod zastaw. To bardzo wygodna forma uzyskania pożyczki i praktycznie dostępna dla każdego. Co może być swojego rodzaju zastawem w pożyczce pozabankowej? Zastawić można działkę, samochód, mieszkanie, dom. Zasada jest prosta im większa wartość zastawionej ruchomości bądź nieruchomości tym mamy szansę na większy zastrzyk gotówki od pożyczkodawcy.

Pożyczki pozabankowe, jak odpowiednio je zaplanować?

Przede wszystkim w momencie kiedy decydujemy się na skorzystanie z pożyczki pozabankowej warto zastanowić się nad wnioskowaną kwotą. Realnie, nie pod wpływem emocji należy ocenić jaka kwota będzie dla nas odpowiednia. Na jaki cel potrzebny jest zastrzyk gotówki, jak także realnie będziemy ją spłacać. Wszystko jest mocno ze sobą powiązane, dlatego warto zastanowić się nad tą kwestią spokojnie, bez emocji.

Okres spłaty pożyczki to również bardzo istotna kwestia. Warto przyjrzeć się jej i w momencie podpisywania umowy sprawdzić czy wszystkie ustalone wcześniej fakty się na niej znajdują. Firma z ugruntowaną pozycją na rynku także będzie większym atutem. Korzystanie z pożyczek firmy, o której nikt nic nie wie niesie za sobą spore ryzyko. I chyba wisienka na torcie to jednak sama umowa. Mało kto je czyta, Tobie także się to zdarza? Jednakże w tym wypadku nie ma zmiłuj, umowę trzeba przeczytać od początku do końca, aby nie zostać niemile zaskoczonym. Nawet najdrobniejszy druczek powinien zostać przeczytany. Pożyczki pozabankowe działają pod zastaw, skupiając się na warunkach umowy ingerujemy także w naszą przyszłość.

Uwaga na oszustów z żadaniem przedpłaty!

To także warto zaznaczyć jasno i wyraźnie. Pożyczkobiorca nie może absolutnie godzić się na różnego rodzaju przedpłaty. Oszustów nie brakuje, którzy wykorzystując trudne i stresujące chwile chcą zbić majątek na kimś, wykorzystując go. Miej oczy szeroko otwarte, pożyczka pozabankowa jawi się swoimi prawami, jednakże nie wymaga od Ciebie żadnych przedpłat.

  Pożyczka tylko na dowód. Jak to działa?

Prywatne pożyczki pod zastaw, czy otrzyma ją każdy?

Proponuje prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości. Dopasowujemy się do oczekiwań klientów, dlatego też nasza oferta jest zawsze idealnie dopasowana do potrzeb. W naszje firmie nie sprawdzamy historii kredytowej, możesz odetchnąć z ulgą i wnioskować o pożyczkę na dowolny cel. Możliwości zastawu jest sporo, dlatego zawsze znajdziemy idealne wyjście z sytuacji. Co ważne jesteśmy w stanie udzielić Ci wsparcia finansowego już od 30 tys zł, jak widać kwota jest niemała, a to jedynie początek. Potrzebujesz dużo większej gotówki na dowolny cel? Śmiało skontaktuj się z nami, przedstawimy najbardziej korzystną ofertę i konkurencyjne warunki spłaty zadłużenia.

Jako rzetelna firma nie pobieramy przedpłat! Nasze pożyczki pozabankowe oparte są na jasnych i klarownych zasadach, nie korzystamy z ukrytych haczyków. Zadowolenie naszych klientów jest podstawą.

Zobacz również:

 

Oferta Pożyczek