+48 513 713 176

Pozabankowe pożyczki ratalne – kiedy warto?

Pozabankowe pożyczki ratalne

Pozabankowe pożyczki ratalne. W większości przypadków, gdy możemy skorzystać z usług bankowych, unikamy pożyczek pozabankowych. Często kojarzymy je z bardzo kosztownymi, niebezpiecznymi usługami. Jednak obecnie poprawia się wizerunek firm pożyczkowych, a liczba ich klientów ciągle rośnie. Czy pożyczki pozabankowe to nadal ostatnia deska ratunku? Kiedy warto je zaciągnąć?

Pozabankowe pożyczki ratalne

Kiedy warto wziąć pożyczkę ratalną pozabankową?

Czy potrzebuję teraz środków a musisz czekać tydzień na zaświadczenie z pracy o zarobkach? Może masz umowę zlecenie lub umowę o dzieło i chcesz wiedzieć, jak bank wyceni Twoje dochody? W takim przypadku wyszukujesz w Internecie możliwe rozwiązania. W wynikach wyszukiwania widzisz atrakcyjne oferty pożyczek ratalnych.

Pozabankowe pożyczki ratalne
Pozabankowe pożyczki ratalne

Chcesz wiedzieć, czy uzyskanie takiej pożyczki jest dobrym pomysłem?

Koniecznie czytaj dalej!

Pożyczka ratalna to nie tylko wygodna spłata raty, ale najważniejsza jest wysoka pożyczka, jaką możemy uzyskać. Na rynku są pożyczki od 500 zł do 50 000 zł. Jeśli uważasz, że musisz ją spłacić w ciągu 12 miesięcy, to się mylisz. Poza wysokimi kwotami firmy pozabankowe starają się także zapewnić swoim klientom okres kredytowania, w którym miesięczne raty, które trzeba spłacać, są atrakcyjne, a otrzymywane przez nas środki faktycznie nas wspierają.

Główną cechą pożyczek pozabankowych jest o wiele lepsza dostępność. Obecnie coraz więcej firm pożyczkowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i udziela pożyczek online, które możemy zaciągnąć bez wychodzenia z domu. To wielkie udogodnienie dla tych, którzy rozpaczliwie potrzebują pieniędzy.

Kiedy warto zdecydować się na pożyczkę ratalną pozabankową?

Firmy pożyczkowe obsługują głównie klientów, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. W przeciwieństwie do banków pieniądze możemy otrzymać w krótszym czasie – nawet tego samego dnia. Taki termin można też umówić w banku, ale do placówki musimy udać się osobiście.

  Zabezpieczenie pożyczki - na czym polega?

Dzięki pożyczkom pozabankowym zazwyczaj pożyczamy mniejsze kwoty – w zakresie chwilówek, zwykle do 2000 zł lub 3000 zł, z maksymalnym okresem 30-60 dni. Jeśli potrzebujemy wyższej kwoty, możemy wybrać pozabankową pożyczkę ratalną, z której można korzystać przez kilka lat. Wtedy maksymalna kwota pożyczki sięga 10 000 zł.

Większość pożyczek ratalnych można uzyskać bez dowodu, wystarczy mieć zdolność kredytową, a środki naprawdę można mieć w krótkim czasie od złożenia wniosku. Nawet jeśli firma wymaga od nas ewidencji przychodów, wystarczy zalogować się do naszego banku za pomocą specjalnej aplikacji.

Pamiętaj też, że firmy pozabankowe są regulowane przez prawo polskie – maksymalny pozaodsetkowy koszt, jaki może naliczyć firma pozabankowa, jest zawarty w tzw. ustawie antypożyczkowej. Dodatkowym kosztem jest oprocentowanie kapitału kredytu, które również jest regulowane i obecnie nie może przekroczyć 7,2% skali rocznej.

Bezpieczeństwo pożyczek przez firmy pozabankowe

Pożyczki pozabankowe są bardzo łatwe do uzyskania, a aplikować można zawsze i wszędzie, więc większość z nas może ubiegać się o tego typu finansowanie. Firmy te akceptują różne formy zatrudnienia, ale również różnego rodzaju zasiłki, alimenty, zasiłek socjalny 500+, a nawet dochody z pracy bez określonej umowy.

Pożyczki pozabankowe, poza wieloma zaletami, takimi jak wysokie finansowanie, dogodna rata, rozsądny koszt czy wysoka dostępność, są równie bezpieczne jak kredyty bankowe, choć w ostatnich latach ucierpiały. Nad integralnością firmy czuwają takie instytucje jak Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Komisja Nadzoru Finansowego – każda firma pozabankowa wymaga w nich rejestracji.

Jeżeli potrzebujesz więc szybkiego zastrzyku gotówki, zapoznaj sie z naszą ofertą: Oferta pożyczek pozabankowych

Oferujemy różnego rodzaju pożyczki zaczynając od pożyczki pod zastaw mieszkania, kończąc na pożyczce pomostowej. Cała nasza oferta została przedstawiona naszym klientom na stronie internetowej.

  Pożyczki bez BIK w domu klienta dla zadłużonych

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować możesz skorzystać z naszej infolinii lub wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy w zakładce „Wniosek o pożyczkę”. Zaufaj nam i pozwól sobie pomóc w uwolnieniu z wszystkich twoich problemów finansowych.

Zobacz więcej:

 

Oferta Pożyczek